Catering

Bude nám ctí pro vás připravit zážitkovou gastronomickou akci v příjemném, klidném a zároveň dostupném prostoru restaurace Na Kovárně v areálu bývalého hřebčína v Nemošicích, nebo u vás doma, firemních prostorách, venku pod širým nebem anebo kdekoliv jinde v terénu. Kapacita naší restaurace je 40 osob/zima a 60 osob/léto.
Hlavní devízou naší cateringové firmy Eat&Experience je, že děláme, co nás baví, děláme to rádi a děláme to pro vás. Snažíme se do každé akce vložit živý rozměr vaření, protože jídlo je zážitek.
Níže se prosím nechte inspirovat lehkou ukázkou našich akcí… Dle rozsahu a typologie jednotlivých akcí nás prosím neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme se správným výběrem.
Degustační menuLive Catering
Děláme, co nás baví, děláme to rádi a děláme to pro vás!

Live catering

Servírovaná degustační menu

Catering – rádi pro vás připravíme slavnostní gastronomické akce od svatebních hostin, přes bankety, zahradní párty, koktejl párty s koncertem, smuteční hostinu, promoci, narozeninovou párty, firemní párty s interaktivní gastronomickou tematikou

Zde naleznete inspirativní náhled degustačních menu, které zde reprezentují skladby chodů na téma drůbež, ryby a seafood, vepřové a hovězí. Rádi vám připravíme degustační hostinu v prostorách naší restaurace Na Kovárně v areálu bývalého hřebčínu v Nemošicích s kapacitou 40 osob/zima, 60 osob/léto, nebo kdekoliv jinde v terénu podle momentálních možností a vytíženosti našich sil.

Nápoje

Nápoje

Ani tuto oblast samozřejmě nezanedbáváme. Pivem nás zásobuje vyhlášený a cenami ověnčený řemeslný pivovar Medvěd, jenž produkuje plná a hořká piva, jejichž základ tvoří kvalitní slad, prémiový chmel a výtečná krkonošská voda svedená do pivovaru přímo z oblasti Peklo v Hořejším Vrchlabí.

Limonády a sirupy jsou z naší vlastní produkce dle sezónních zdrojů.

Likéry, lihoviny a destiláty pro nás destiluje vyjímečná, odvážná a jedinečná destilérka Svach z Mirkovic nedaleko Českého Krumlova.

top