O nás

Kdo jsme

Rádi si klademe vysoké cíle a výzev se rozhodně nebojíme

Jsme parta mladých a zapálených lidí, která s gastronomií spojila své životy. Chtěli bychom svými mnohaletými tuzemskými i zahraničními zkušenostmi kultivovat místní gastronomickou scénu a snažit se ve vás i v této rychlé a uspěchané době podnítit zájem o poctivé a kvalitní jídlo.

Rádi se o vás postaráme v našem kuchařském studiu, kde si můžete vybrat dle času a zaměření ze široké nabídky interaktivních kuchařských kurzů ten, co vás nejvíce zajímá.

Současně vám vystrojíme cateringovou akci s živou formou vaření u nás v restauraci Na Kovárně, nebo kdekoliv jinde v terénu se speciálním tematickým podtextem v rozsahu od tradiční české zabíjačky až po autentickou kuchyni severovýchodního Thajska.

Disponujeme širokým spektrem témat, naší doménou je do každé akce vkládat jednu či více forem živého vaření, pečeme celá selata, jehňata, kuřata, kachny, kýty na ohni, grilujeme ryby, sýry, houby, steaky, zeleninu, tofu, tempeh, na velkokapacitním grillu s žulovou deskou, udíme klobásy, ryby, nakládané kusy mas, sýry na ovocném dřevu, vaříme v brutaru ovar, jitrnice, tlačenky, házíme žhavé asijské woky plné rafinovaných chutí a pestrobarevných kombinací, rádi si klademe vysoké cíle a výzev se rozhodně nebojíme.

Stačí nahlédnout do naší poutavé nabídky služeb, kde najdete patřičnou inspiraci, anebo vám připravíme akci přímo na míru.
Představujeme Vám náš

TEAM

Petr Láznička
Petr Láznička
majitel-šéfkuchař
ještě dnes!

Zaregistrujte se
na náš kurz vaření

top