Představení našeho svatebního cateringu

Bude nám ctí a radostí zajistit gastronomické služby pro vaši jedinečnou svatební událost kdekoliv po naší krásné republice.  Náš rádius má široký záběr, níže můžete shlédnout pro inspiraci naše spřátelené lokace, kde připravujeme vskutku různorodé produkce. Samozřejmě vám zkomponujeme akci i na vašem místě snů. Tím, že máme jak chlazené, tak i vyhřívané přepravní kapacity, není pro nás sebemenší problém zrealizovat gastronomickou akci i na druhém konci republiky.

Disponujeme mobilními a výkonnými gastronomickými technologiemi, jenž nám dávají možnosti produkovat zejména “živý catering“ který zavdává hlubší a interaktivní prožitek na každé akci. Snažíme se totiž našim klientům na každou akci začlenit nějaký ten prvek živého vaření od rožnění celých kusů mas přes grilování na obří žulové desce a házení žhavých asijských woků po tradiční českou zabíjačku s rukodělnou výrobou a jiné..

Snažíme se pro každého klienta s přihlédnutím k místu realizace namodelovat přesně to, co dokreslí a prohloubí velkolepý gastronomický prožitek a podtrhne výjimečnou slavnostní atmosféru.
Račte prosím vstoupit do světa profesionální gastronomie.
Kontaktujte nás pro více info

Spřátelené svatební lokace:

  • Naše domácí restaurace Na Kovárně, Nemošice (Pardubice) – kapacita 60 os. zima / 80 os. léto + hektarový park v areálu obklopen pastvinami a výběhy pro koně (kapacita neomezená)
  • Skautské centrum Vinice, Pardubice – kapacita 60 zima / 100 os. léto
  •  Chata u Zmrzlýho, sjezdovka Bubákov (Krkonoše) – kapacita 50 os. zima / 120 os. léto
  • Penzion Riverside, Hořejší Vrchlabí (Krkonoše) – kapacita 30 os. zima / 60 os léto
  • Penzion Zákoutí, Dolní Morava – kapacita 20 os. zima / 60 os léto
  • Chata Alberta1, Chrastice – kapacita 20 os. zima / 50 os. léto
  • Tančírna Rychleby, Javorník – kapacita 40 os. zima / 80 os. léto
  • El Lamino, Zámek Litomyšl – kapacita 40 os. zima i léto

Galerie svatebních lokací

Fotogalerie našeho svatebního cateringu

Videa našeho svatebního cateringu

top